opinie

Anna i Tomasz
Zdolność zatrzymania w kadrze najpiękniejszych momentów życia w połączeniu z doskonałym warsztatem i fantazją dają wyraz przejawianemu przez Ewę kunsztowi. Sesja pozwoliła utrwalić niezapomniane chwile, do których wciąż wracamy i które przeżywamy wciąż na nowo z łezką w oku. Ewa nadała ulotnym chwilom nutę artyzmu i sprawiła, że zdjęcia są niepowtarzalne. Otwartość, pomysłowość i drobne sugestie z jej strony sprawiły, że magia tego najważniejszego dnia pozostała z nami na długo i wciąż nas wzrusza. Ewa potrafiła uchwycić to, co najważniejsze, a wszystko w przyjaznej i luźnej atmosferze z dużą dozą dobrego humoru.

Piękno, finezja, wszechstronność - to wartości cechujące firmę Photoimage.

Ann & Tom

 
Kasia i Kamil
Bardzo ważne jest, aby fotograf potrafił uchwycić momenty i emocje jednego z najważniejszych dni w życiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, pokaz multimedialny doskonale dopełnił oprawę zdjęć. Z przekonaniem polecamy.

Kasia i Kamil

 
 
 
Paweł i Sylwia
Bardzo dziękujemy za piękną sesję. Wszystko w 100% się udało, efekt pracy fotografa przerósł nasze oczekiwania. Jeśli szukacie fotografa to dobrze trafiliście.

Paweł i Sylwia

 
 
 
 
Gosia i Artur
Miła atmosfera, piękne zdjęcia, profesjonalizm i pamiątka w postaci multimedialnego pokazu, a ponad to konkurencyjna cena usługi. Polecam naprawdę warto.

Gosia i Artur

 
 
 
 
Karolina i Marcin
Współpraca z Ewą to przyjemność, pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, ciekawe uchwycenie chwili. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji. Z czystym sercem polecam.

Karolina i Marcin

 
 
 
 
Kinga
Wszystko super!!! Wysoka jakość, genialne pomysły. Pragnę serdecznie podziękować. Zdjęcia cudowne, plener wyszedł wspaniale.

Kinga

 
 
 
 
Aleksandra i Andrzej
Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji. Zdjęcia w pełni profesjonalne. Ewa jest osobą otwartą na nowe pomysły i propozycje, praca z nią to czysta przyjemność. Rzetelny fotograf godny polecenia.

Aleksandra i Andrzej

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz do celów statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji