W NADCHODZACYM SEZONIE 2015 SESJA NARZECZEŃSKA GRATIS!!!

OFERTA

Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania klientów, Oferta Ślubna została podzielona na cztery pakiety, każdy z nich można idealnie dopasować do własnych potrzeb i wymagań. Pakiety można dowolnie łączyć, bądź wybrać PAKIET FULL w skład, którego wchodzą wszystkie pozostałe, zawiera on kompleksową usługę Fotografii Ślubnej w atrakcyjnej cenie.

PAKIET 1

(przygotowania i ceremonia zaślubin).
Pakiet obejmuje reportaż z przygotowań do uroczystości oraz zdjęcia podczas ceremonii w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. (czas pracy fotografa ok.4-6 godzin).
Pakiet zawiera 150 zdjęć.

PAKIET 2

(reportaż).
Pakiet obejmuje reportaż z przyjęcia weselnego do oczepin/tortu (czas pracy fotografa ok. 6-8 godzin). Pakiet zawiera 150 zdjęć.

PAKIET 3

(plener).
Pakiet obejmuje sesję plenerową w wybranym przez klienta, bądź zaproponowanym przeze mnie miejscu. (czas pracy fotografa ok.6 godzin).
Pakiet zawiera 100 zdjęć.

PAKIET FULL


Pakiet Full obejmuje kompleksową, całościową usługę Fotografii Ślubnej, w skład której wchodzą wszystkie opisane wcześniej usługi: Przygotowanie, Ceremonia Zaślubin, Reportaż z przyjęcia weselnego (do oczepin/tortu) oraz Plener (termin zdjęć plenerowych zostaje uzgodniony indywidualnie najczęściej w tygodniu po uroczystości ślubnej). Czas pracy fotografa ok.10-12 godzin.
Pakiet zawiera 350 zdjęć .

PROMOCJA NA SEZON 2015 - TYLKO TERAZ PAKIET CYFROWY!!!


Pakiet obejmuje kompleksową usługę fotografii ślubnej: przygotowania, ceremonia, reportaż z przyjęcia (do oczepin/tortu)
oraz plener w innym dniu (uzgodniony indywidualnie z Parą Młodą)
Zawiera min.350 zdjęć
W RAMACH USŁUGI OTRZYMACIE PAŃSTWO TRZY KOMPLETY PŁYT:
PŁYTA 1 ze zdjęciami przygotowanymi do wywołania
PŁYTA 2 z pokazem multimedialnym
ORAZ WYSOKIEJ KLASY RAMKĘ CYFROWĄ

PAKIET CHRZEST


Usługa obejmuje fotografię Chrztu Świętego w kościele podczas uroczystości i dodatkowo zdjęcia plenerowe w wybranym, uzgodnionym wcześniej dniu i miejscu.
Pakiet zawiera 100 zdjęć.

PAKIET KOMUNIA


Usługa obejmuje fotografię uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w kościele i dodatkowo zdjęcia plenerowe w wybranym uzgodnionym wcześniej dniu i miejscu. Pakiet zawiera 100 zdjęć.
Wszystkie zawarte w ofertach zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i rozdzielczością (pracuję na profesjonalnym PEŁNOKLATKOWYM sprzęcie Canon 5D i wysokiej klasy obiektywach Canon. Zawsze posiadam z sobą zapasowy sprzęt w razie nieoczekiwanych sytuacji).
W ramach usługi otrzymacie Państwo trzy jednakowe komplety (dla Pary Młodej i rodziców z każdej ze stron):
- PŁYTA 1 ze wszystkimi zdjęciami poddanymi fachowej obróbce i retuszowi pełni przygotowanymi do dowolnego wywołania (ilość zdjęć zależy od wybranego pakietu).
- PŁYTA 2 z pokazem multimedialnym z wyselekcjonowanymi ujęciami i podkładem muzycznym, który stanowi idealna pamiątkę zarówno dla Pary Młodej jak i rodziców.
- ALBUM TRADYCYJNY 40 ZDJĘĆ W FORMACIE 15X21 (wybór zdjęć do albumu zawsze konsultuję z klientami).
Komplet Chrzest/Komunia dla rodziców i chrzestnych.
CENA USŁUGI UZALEŻNIONA JEST OD INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI KLIENTÓW.
Każdy pakiet umożliwia udostępnienie indywidualnej galerii na stronie internetowej firmy „PHOTOIMAGE”.
POSIADAM NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA KURII ARCHIDIECEZJALNEJ DO WYKONYWANIA ZDJĘĆ PODCZAS CEREMONII LITURGICZNEJ

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferty firmy Photoimage, proszę o kontakt .
e-mail: kontakt@photoimage.pl
tel: 796-555-611, GG:10077167

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
EWA BEDNARSKA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz do celów statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji