Ewa Bednarska ” Kiedy fotografuję to otwartym okiem spoglądam na świat, a zamkniętym w głąb siebie.”
Henri Cartier-Bresson Fotografia jest dla mnie inspiracją i pasją od wielu lat.
Szczególnie ważne podczas mojej pracy jest utrwalanie wyjątkowych chwil i emocji im towarzyszących. Zbliżająca się uroczystość z pewnością będzie szczególnym wydarzeniem w Państwa życiu.
Proponuję Państwu zatrzymanie w kadrze subtelności, piękna i magii tych chwil, aby przez długie lata przywoływały najpiękniejsze wspomnienia.
Chcąc spełnić oczekiwania swoich klientów na każdym etapie pracy jestem otwarta na sugestie, cenię spontaniczność i własną inwencję.
Oferta została precyzyjnie przemyślana, aby każdy klient mógł dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.
Proponuję Państwu dużą ilość zdjęć w wysokiej jakości i rozdzielczości (korzystam z profesjonalnego , pełnoklatkowego sprzętu fotograficznego Canon 5D, obiektywów min. Canon 24-70 f 2.8, 70-200 f. 2.8, obiektywów typu fisheye, lamp studyjnych, teł fotograficznych, blend, zawsze posiadam z sobą zapasowy sprzęt fotograficzny Canon).
Proponuję wszechstronną usługę, oryginalność, ciekawe aranżacje piękną pamiątkę w postaci multimedialnego pokazu na płycie DVD, oraz miłą, przyjazną atmosferę.
Zapraszam do współpracy.
Ewa Bednarska

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz do celów statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji